telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині відбувся перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023»

Урочисте вшанування переможців відбулося в обласній філармонії.

«Щиро вклоняюся всім педагогам Сумщини. За те, що ви не лише навчаєте дітей патріотизму, а й самі є патріотами, бо залишилися в країні і в складних умовах продовжуєте виховувати наших дітей, - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. - Зараз складна ситуація в державі. Після нашої перемоги її треба відбудовувати. Потрібні будуть кваліфіковані й грамотні спеціалісти, професіонали своїх галузей. І саме ви, вчителі, знаходитеся в першій ланці цього процесу. Ви формуєте нові покоління українців і новітню націю. А всі разом ми вносимо свій вклад у перемогу і наше майбутнє. Дякую за ваш труд. Дякую за любов до дітей. Дякую за ваше самовдосконалення».

До участі в першому турі конкурсу було зареєстровано на сайті Міністерства освіти і науки України 138 учителів закладів загальної середньої освіти Сумщини. На розгляд журі подано 116 інформаційних матеріалів із 32 адміністративно-територіальних одиниць області у номінаціях «Захист України», «Основи здоров’я», «Фізична культура», «Початкова освіта».

Найбільшу кількість учасників було представлено відділами освіти Глухівської, Лебединської міських рад, управлінням освіти і науки Сумської міської ради, управлінням освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради. За загальною кількістю балів 20 учителів посіли призові місця (переможець – І місце, лауреат – ІІ, ІІІ місце, дипломант – IV та V місце).

Переможцями у своїх номінаціях стали:

«Захист України» - Владислав Ніколенко – викладач навчального предмета «Захист України» ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти» м. Суми.

«Основи здоров’я» - Тетяна Густей – учитель основ здоров’я КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 м. Суми.

«Фізична культура» - Леонід Сень – учитель фізичної культури КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського м. Суми.

«Початкова освіта» - Алла Бендюг – учитель початкових класів Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області.

Також був вручений приз наймолодшій учасниці конкурсу. Нею стала Ангеліна Кобзар – вчитель початкових класів Сумської спеціалізованої школи №9. Приз їй вручила народний депутат України Тетяна Скрипка. Вона наголосила, що для вчителя дуже важлива самореалізація. «Це та мотивація, яка дає рухатися вперед. А «Вчитель року» це той конкурс, який вдосконалює працю педагога. В нинішній ситуації в країні всі вчителі – вчителі року», - сказала Тетяна Скрипка.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 28 лютого 2023, 17:18

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top