telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині тривають та продовжуватимуться контрдиверсійні заходи

Про це попереджає Служба безпеки України у своєму зверненні.

«У зв’язку із продовженням строку дії воєнного стану на території нашої держави та з урахуванням прикордонного розташування Сумської області, на території регіону тривають та будуть проводитись в подальшому комплексні контрдиверсійні заходи. Вони спрямовані на запобігання та нейтралізацію загроз розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави.

Просимо громадян і надалі зберігати спокій, з розумінням ставитись до можливих незручностей та відповідально реагувати на законні вимоги учасників контрдиверсійних заходів.

За наявної інформації щодо підозрілих осіб, які перебувають у регіоні, особливо, якщо такі цікавляться розташуванням військових та стратегічно важливих об'єктів, підрозділів Сил оборони тощо, просимо негайно телефонувати на цілодобову лінію довіри Управління Служби безпеки України в Сумській області, за номером: 0891-200-533 або повідомляти на електронну адресу Управління: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  », - йдеться у зверненні.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 27 лютого 2023, 11:49

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top