telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Розпочала роботу ліквідаційна комісія з припинення Управління майном Сумської обласної ради

Рішенням сесії Сумської обласної ради від 17 лютого поточного року було ліквідовано Управління майном СОР. Тоді ж була утворена й ліквідаційна комісія, яку очолив депутат обласної ради Микита Баня. Вже сьогодні, 21 лютого, відбулося її перше засідання.

Присутні обрали заступника голови ліквідаційної комісії – начальника Управління майном Олександра Бутирського та секретаря – начальника відділу діловодства та контролю виконавчого апарату Сумської обласної ради Оксану Мринську.

Микита Баня ознайомив членів комісії з планом заходів з ліквідації Управління майном та акцентував увагу, що до складу комісії увійшли фахові спеціалісти з усіх напрямків діяльності, які вже мають досвід ліквідації структур.

Члени комісії обговорили алгоритм дій на найближчий час, зокрема, порядок інвентаризації, кадрові питання, виплати зарплат та премій, питання незакінчених процедур, які зараз знаходяться у процесі тощо.

За словами Микити Бані, інформація про діяльність комісії буде відкритою і висвітлюватиметься на офіційному сайті Сумської обласної ради.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 лютого 2023, 13:31

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top