telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Військові відзначили директора ТОВ «Сумський обласний центр служби крові» Наталію Трофименко

На прохання командування однієї з військових частин Збройних Сил України голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко вручив Подяку директору ТОВ «Сумський обласний центр служби крові» Наталії Трофименко.

У ній зазначено, що військові висловлюють щиру вдячність за надання допомоги й вагомий внесок у підтримку окремому батальйону та ЗСУ загалом. «У цей складний час вкотре підкреслюємо, що ЗСУ та український народ – єдині!».

Віктор Федорченко подякував Наталії Володимирівні, яка допомагає підрозділам ЗСУ. «Сьогодні необхідно робити все від нас залежне для Перемоги. Для того, аби ворог пішов з нашої землі і можна було б зосередитись на мирній розбудові української держави», - сказав голова обласної ради й побажав Наталії Трофименко незламної віри, міцності духу та мирного неба над головою.

Керівник Сумського обласного центру служби крові у відповідь подякувала за увагу від військових і запевнила, що в цей складний час і вона, і очолюване нею підприємство та її родина й надалі допомагатимуть нашим воїнам, не залишатимуться осторонь проблем, з якими стикаються Збройні Сили України.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top