telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумській обласній раді відбулася розширена нарада ОКАП «Сумиоблагроліс»

Відбулася розширена нарада з керівниками дочірних агролісогосподарських підприємств Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» за підсумками роботи 2022 року, за участі голови обласної ради Віктора Федорченка, начальника управління майном Олександра Бутирського, голів фракцій, групи та депутатів обласної ради.

Звітував генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс» Будник Олександр за такими напрямками: економічний розділ, ведення лісового господарства та допомога ЗСУ.

За підсумками роботи за 2022 рік дочірні підприємства обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» виконали майже всі показники виробничої програми.

За звітний період всіма видами рубок заготовлено 199,0 тис. м3  ліквідної деревини.

Від реалізації деревини і виробів отримано 282,0 млн. грн.

Вартість знеособленого реалізованого 1 м3 деревини збільшили на 264,0 грн. за 1 м3 та становить 1439 грн.

Середньостатистична чисельність працівників по системі ОКАП «Сумиоблагроліс» складає більше ніж 700 осіб. На виплату заробітної плати за 2022 рік спрямовано 94,0 млн. грн., при цьому середньомісячна заробітна плата одного працівника становить 11050 грн.

За підсумками роботи за 2022 рік очікуваний прибуток становить 6 млн. 146 тис. грн. (чистий прибуток з урахуванням переданої лісопродукції ЗСУ 20 млн. 906 тис. грн.), за 2021 рік чистий прибуток (10 млн. 662 тис. грн.).

За підсумками 2022 р. всього сплачено 89,8 млн. грн. податків і зборів. В тому числі до місцевого бюджету надходження склали 33,5 млн. грн.

Протягом лісокультурної кампанії 2022 року лісівниками було висаджено 225 га лісових насаджень, в тому числі було створено нові ліси на землях, непридатних для сільськогосподарського користування на площі майже 56 га. Частину посадки 2022 року було скориговано на 2023 рік у звʹязку з неможливістю підʹїзду до лісових ділянок через ведення бойових дій та небезпеку замінування. Також на ділянках лісокультурного фонду проводилося доповнення лісових культур на площі 430 га.

Протягом року агролісогосподарські підприємства ОКАП «Сумиоблагроліс» провели догляд за лісовими культурами на площі близько 1000 га.

З перших днів вторгнення російської федерації на територію України дочірні підприємства ОКАП «Сумиоблагроліс» активно допомагають ЗСУ і роблять усе для зміцнення обороноздатності області.

Також на нараді депутати внесли пропозиції для покращення ефективності роботи агролісогосподарських підприємств, які будуть вивчатися та опрацьовуватися робочою групою Сумської обласної ради «З вивчення та напрацювання організаційно правових механізмів удосконалення роботи комунального сектора лісової галузі Сумської області». Окрім того, оголошено про кадрові призначення, що мають сприяти підвищенню ефективності управлінняя агролісогосподарськими підприємствами.

На завершення наради Віктор Федорченко наголосив, що ми спільно працюємо на перемогу та для збереження економічної стабільності Сумської області, а депутати подякували співробітникам агролісогосподарських підприємств ОКАП «Сумиоблагроліс» за активну роботу та допомогу ЗСУ.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 25 січня 2023, 15:43

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top