telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

У Сумах військовим передали квадрокоптер та засоби зв’язку

Обладнання придбали за внески клієнтів «Укрпошти», які жертвували гроші у Благодійний фонд.

За словами директора Сумської філії «Укрпошти» В’ячеслава Маринича з БФ «За майбутнє» вже було проведено декілька акцій. Так, минулого року для онкогематологічного відділення СОДКЛ придбано холодильне обладнання для дітей, які там знаходяться на лікуванні. «Кожному нашому клієнту, хто оплачує поштові рахунки, отримує посилки, ми пропонували зробити невеличкі внески на користь цього благодійного фонду. Торік за півтора місяця ми зібрали 45 тисяч, на які придбали це обладнання. Зараз ми поновили роботу і за квартал було зібрано 110 тисяч грн. Ми звернулися до керівництва обласної ради, військових, і відпрацювали перелік обладнання, необхідного бійцям. Тож завдяки колективу «Укрпошти» і нашим клієнтам сьогодні ми передаємо квадрокоптер та засоби зв’язку», - розповів В’ячеслав Маринич.

Обладнання отримав командувач ОТУ «Суми» Олександр Нестеренко, який подякував за увагу і допомогу військовим. «Сьогодення потребує сучасних технологій. У нас на озброєнні є потужні бойові машини, але поряд з тим є необхідність проведення повітряної розвідки. Цей БПЛП стане нам в нагоді, так як і засоби зв’язку», - наголосив Олександр Нестеренко.

Він подякував всім, хто долучився до цієї важливої місії, голові Сумської обласної ради Віктору Федорченку та обласним депутатам за постійну комунікацію з військовими.

«Наразі всі наші фонди в більшості працюють на підтримку Збройних сил України, - розповів Віктор Федорченко. - Але комунікація йде по всім напрямкам. Це і гуманітарна допомога, і придбання обладнання для військових, і розміщення підрозділів, і надання будівельних матеріалів, лісу тощо. Головне, що військові відчувають допомогу і влади, і звичайних людей. А це означає, що всі ми працюємо на перемогу».

Представники «Укрпошти», керівництво та депутати обласної ради, які були присутні під час передачі обладнання, пообіцяли і надалі сприяти у допомозі військовим.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 січня 2023, 11:23

Документи облради

Go to top