telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня отримав військовослужбовець ЗСУ Олег Проценко

У день народження Сумської області відзнаку обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня отримав військовослужбовець ЗСУ Олег Проценко. Він захищає суверенітет України з травня 2022 року. Був на Херсонщині, Миколаївщині. Зараз його бригада знаходиться у найгарячішій точці війни – під Бахмутом.

До повномасштабного вторгнення Олег Проценко працював у ДП Краснопільський агролісгосп. Директор підприємства Сергій Малюк характеризує його як одного з кращих робітників і говорить, що пишається тим, що такі патріоти як Олег працюють поряд.

Найвищу нагороду Сумщини військовому, який знаходиться у короткотривалій відпустці, вручив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. Він подякував від усього депутатського корпусу бійцю за його патріотизм, мужність та любов до України. Побажав, аби той обов’язково повернувся живим та неушкодженим до своєї родини, виховував своїх дітей 5 й 8 років і жив у вільній, квітучій Україні. «Для мене велика честь відзначати військових, які боронять Україну. Дякую усім захисникам! Бажаю, аби наша країна якнайскоріше здобула перемогу над ворогом», - наголосив Віктор Федорченко.

Олег розповів про ситуацію на фронті, сказав, що окупанти зазнають втрат, а українські військові налаштовані лише на перемогу. Він подякував за нагороду і сказав: «Нас не підкорити, бо ми захищаємо свою рідну землю, свої родини і своїх дітей. З нами правда, з нами Україна!»

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top