telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Стартував Проєкт УАРОР та ФАО з дослідження продовольчої безпеки в населених пунктах «сірої зони» (+ВІДЕО)

Українська асоціація районних та обласних рад за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Розпочала Проєкт «Стан продовольчої безпеки в населених пунктах «сірої зони».

Про це було оголошено сьогодні, 29 грудня, на Круглому столі УАРОР, в рамках якого обговорилися мета та завдання ініціативи.

Як зазначив Президент УАРОР Сергій Чернов, метою Проєкту є дослідження стану продовольчої безпеки та соціально-економічної ситуації у населених пунктах, що знаходяться на відстані до 50 км від лінії фронту, кордону з росією або частиною Білорусії й налічували станом на 23 лютого 2022 року від 300 до 5000 жителів.

Дослідження відбудеться шляхом опитування старост та, в окремих випадках, голів громад, що представляють 1560 населених пунктів.

З поміж іншого, анкета націлена з’ясувати доступність до харчування та продовольства, стан інфраструктури та як вплинула війна, зокрема, на ситуацію з опалювальним сезоном та енергетичними ресурсами.

«Результати дослідження будуть передані до ООН та дозволять влучно сформувати необхідну допомогу населеним пунктам та напрацювати шляхи вирішення проблем», — акцентував Президент УАРОР.

Зазначимо, що участь в обговорені взяло керівництво ФАО в Україні, зокрема П‘єр Вотьє, Голова Офісу ФАО в Україні.

Результати дослідження планується презентувати в кінці січня або на початку лютого 2023 року.

Відео круглого столу можна переглянути нижче.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 16:02

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top