telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Різдвяні історії»: У Сумах в рамках мистецько-благодійного проекту збирали кошти для ЗСУ

25 грудня у торговельному центрі «Мануфактура» відбулась презентація благодійного різдвяно-новорічного мистецького проєкту - «Різдвяні історії», задля збору коштів та допомоги захисникам України!

Співорганізатором проєкту виступив КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського», який спільними зусиллями з відділом культури та Центром культури і дозвілля Сумської міської ради, за підтримки торговельного центру «Мануфактура» створив незабутню святкову різдвяно-новорічну феєрію для жителів міста Суми та його гостей.

Цього дня перший поверх торговельного центру перетворився у справжню мистецьку локацію. Артпростір був заповнений ярмаркою-продажем новорічних виробів жителів міста і масштабною виставкою робіт студентів та викладачів Коледжу, відділу «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» (голова ЦК - Неллі Латіфова). Найочікуванішою подією в рамках заходу стала велика концертна програма, представлена кращими з кращих творчих колективів коледжу. Народна хореографія та сучасний танець, обрядові різдвяно-новорічні пісні та справжня українська музика викликали у глядачів вир щирих емоцій, які захоплювали подих та викликали сльози радості!

Сьогоднішній день та всі прийдешні зимові свята ми зустрічаємо в непростих обставинах. Та як би складно не було, ми маємо триматися, маємо об’єднатися та бути одним цілим! Ніщо не здатне загасити Різдвяну зорю!

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 грудня 2022, 12:34

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top