telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Маленька американка з сумським корінням організувала збір коштів для Центру комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю

Різдво - це час для єднання навколо добра… Історія, яка сталася напередодні Різдва цього року, є цьому підтвердженням. Кілька днів тому поріг КУ СОР Сумського обласного центру комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю переступили подружжя сумчан – Микола Андрійович та Тетяна Михайлівна Мельники. Поважні містяни прийшли передати кошти, які зібрала їхня онучка Аріана-Родрігес з її матусею - Тетяною. Вони проживають в США (Седер-Парк, Техас), але мають міцне родинне коріння в Сумах. Тож Аріана вирішила організувати збір, аби допомогти дітям з інвалідністю, що залишаються під час війни на її малій Батьківщині.

Відомо, що кошти для дітей Сумщини збирав також місцевий клуб скаутів. До ідеї підтримати маленьких сумчан долучилися десятки людей.

Для колективу Центру такий несподіваний подарунок став справжнім різдвяним дивом. На зібрані кошти Центру передані меблі для забезпечення діяльності відділення соціально-побутової реабілітації, а також безкаркасні крісла-груші та планшети, які будуть використані на корекційних педагогічних заняттях.

Від усього колективу, вихованців Центру та їх батьків Центр дякує Аріані-Родрігес та всім благодійникам, що долучились до цього збору, відкрили свої серця та поділились добром з дітьми.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 26 грудня 2022, 12:41

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top