telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

На Сумщині пройшли Всеукраїнські змагання та відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики

У Палаці студентського спорту Сумського державного університету пройшли Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого та відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики в приміщенні. Участь у змаганнях взяли більш як 200 спортсменів із Сумської, Київської, Харківської та Полтавської областей. Перед початком турніру присутні вшанували пам’ять усіх, хто загинув, захищаючи Україну.

Привітав учасників змагань від імені депутатського корпусу перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий.

«Завдяки кращому скороходу ХХ століття, нашому земляку Володимиру Голубничому легка атлетика є пріоритетним видом спорту у Сумській області. Вихованці обласних спортивних шкіл неодноразово ставали чемпіонами та призерами чемпіонатів України, Кубків України та різноманітних міжнародних змагань. Я дякую і спортсменам, і тренерам за те, що в умовах війни ви продовжуєте тренуватися, проводите змагання. Це тяжко, але потрібно. У нас має бути здорова нація – майбутнє України. Бо після нашої перемоги саме вам необхідно буде розвивати країну», - зазначив Вадим Лисий.

Усім спортсменам він побажав упевненості у своїх силах, максимальної концентрації, волі до перемоги та професійного зростання. А всім присутнім – незабутніх вражень. «Хочеться вірити, що наступні змагання з легкої атлетики проходитимуть на мирній землі», - резюмував перший заступник голови обласної ради.

Зараз на Сумщині легкою атлетикою займаються майже 1300 вихованців у 19 ДЮСШ. До складу збірної команди України входить 27 легкоатлетів області.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top