telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Керівники обласних комунальних установ соціального спрямування звітували про свою роботу у році, що минає

«Робота установ соціального захисту завжди була важливою, а зараз, у воєнний період, вона як ніколи актуальна, - звернувся голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко до керівників інтернатних закладів. – Там перебувають люди, які потребують сторонньої допомоги і є на бюджетному утриманні. Тому всі ми, і депутати, і керівники закладів, маємо консолідувати нашу роботу, покращити перебування людей у соціальних установах. Тому щоквартально ви будете надавати інформацію про проблеми, пропозиції щодо їх розв’язання, і спільно будемо їх долати. Ми відкриті для спілкування й пропозицій, очікуємо цього ж і від вас».

На нараді, яка відбулася 14 грудня, голова Сумської обласної ради та керівники Управління майном і відділу контролю за ефективністю управління об’єктами соціальної власності розглянули діяльність установ соціального спрямування.

Про свою роботу у році поточному і розповіли про завдання на рік наступний більш як 10 директорів закладів. Основні питання – фінансові, забезпечення харчовими продуктами, медикаментами, паливно-мастильними матеріалами, оплата комунальних послуг будинків-інтернатів, забезпечення генераторами тощо.

Начальник Управління майном Олександр Бутирський подякував департаментам фінансів та соціального захисту Сумської ОДА за їх увагу до комунальних установ, що належать до спільної власності сіл, селищ та міст Сумської області, особливо під час окупації Сумщини наприкінці зими та весною. «Всі керівники говорять, що всі важливі питання і закупівель, і виплат, і перерахунку коштів, і евакуації чи переселення вирішувалися миттєво. На жаль, часи зараз складні, є проблеми з електрикою. Проте, вже є зміни по забезпеченню електроенергією +4/-2, і це повинно позитивно вплинути на організацію процесу роботи наших установ. Також з позитивних новин, що з обласного бюджету вже до кінця місяця буде виділено 1 млн 800 тисяч грн для виплати зарплати працівникам, у яких через економію бюджетних коштів забрали влітку 10%», - наголосив Бутирський.

Начальник відділу контролю за ефективністю управління об’єктами соціальної власності Микита Баня акцентував на забезпеченні закладів теплом. «Зараз нами розробляється план заходів щодо автономності роботи комунальних установ щодо вчасного забезпечення електроенергію, в тому числі і у випадках блекауту. Ті заклади, де знаходяться незахищені верстви населення, ми без тепла не залишимо. Серед іншого розглядатимемо можливість будівництва котелень на альтернативних видах палива в окремих закладах».

Також Микита Баня подякував керівнику Атинського психоневрологічного інтернату Олегу Терещенку та всім причетним за вчасну евакуацію закладу із зони бойових дій, бо інтернат постійно обстрілювався росіянами і його будівлі дуже пошкоджені.

Робота всіх керівників була оцінена позитивно. «Очевидно, що ви всі – працьовиті, не байдужі до чужого горя люди. Ви не лише професійно виконуєте свої обов’язки, а й глибоко усвідомлюєте моральну складову, покладену на вас. Певен, що ми переживемо війну, дочекаємося перемоги, відбудуємо пошкоджені заклади і покращимо їх роботу», - резюмував Віктор Федорченко.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top