telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У складі збірної України сумські спортсмени вдало виступили на XІ Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту

Керівники Сумщини зустрілися з переможницею та учасниками XІ Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту 2022 року в м. Бірмінгем (США) та їх тренерами.

У період з 7 до 17 липня 2022 року м. Бірмінгем (США) відбувалися ХІ Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту 2022 року.

Збірна України була представлена найбільшим складом за всю історію виступів команди на Всесвітніх іграх та показала свій найкращий результат на цих змаганнях. Наші спортсмени здобули 45 медалей, з яких 16 золотих, 12 срібних та 17 бронзових, таким чином посіли третє місце у загальному медальному заліку серед 110 країн-учасниць! Перше місце посіла збірна Німеччини, спортсмени якої здобули 47 медалей, 24 з яких золоті. Друге місце посіла збірна США із 44 нагородами, зокрема 16 золотими.

Є у цьому яскравому результаті й внесок представників комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м. Суми. Так, Таїсія Марченко (тренер Вікторія Коржова, тренер-хореограф Наталія Черняк) у змаганнях зі спортивної акробатики у парі з Вікторією Козловською (Дніпропетровська область) здобула золоту нагороду.

Також у ХІ Всесвітніх іграх взяли участь три спортсмени зі спортивної аеробіки: Анастасія Курашвілі (КДЮСШ «Суми»), Анастасія Литвин (Сумська міська ДЮСШ «Спартак») та Станіслав Галайда (КДЮСШ № 1 м. Суми). Готувала спортсменів до змагань старший тренер Сумської області зі спортивної аеробіки Оксана Дубинська.

Подякували спортсменам, вручили відзнаки та грошові винагороди голова обласної ради Віктор Федорченко, керівник військової адміністрації Дмитро живиць кий та народний депутат України Михайло Ананченко.

Віктор Федорченко сам був спортсменом, тож не з чуток знає, який це тяжкий труд. «Таких успіхів можна досягти лише завдяки величезній самовіддачі та спільній роботі спортсмена та тренера. Я щиро дякую за вашу працю, великий професіоналізм та за те, що ви відстоювали честь нашої області на міжнародній спортивній арені. Саме завдяки вам Сумщина неодноразово підтверджує статус найспортивнішого регіону України. Ми пишаємося вами! Бажаю всім вам миру, міцного здоров’я, наполегливості, наснаги та удачі для підкорення спортивних висот», - сказав Віктор Федорченко.

Всесвітні ігри проводяться з 1981 року, традиційно, через рік після Олімпійських ігор. Україна дебютувала на змаганнях у 1993 році. Найвищим досягненням нашої збірної стало 5 місце в медальному заліку на Іграх у Вроцлаві – 2017, коли українські атлети здобули 25 нагород – 10 золотих, 7 срібних і 8 бронзових.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 грудня 2022, 13:49

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top