telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Генератори від U-LEAD допомогають громадам Сумщини вирішувати проблему з енергопостачанням

Понад 200 генераторів та 25 автономних вуличних освітлювачів - таку підтримку отримали 22 територіальні громади з Сумського, Охтирського, Шосткинського та Конотопського районів, які є найбільш постраждалими від російської агресії. Про це повідомила Марина Лобова, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області: «Вже навесні було цілком зрозуміло, що одним з найбільших ризиків буде руйнування ворогом енергетичної системи країни та інших соціально-важливих об’єктів інфраструктури. Тому, Програма U-LEAD організувала таку важливу допомогу для наших територіальних громад. Ми отримуємо повідомлення, що це обладнання вже зараз допомагає у розв’язанні складних питань з освітленням, опаленням та зв’язком».

Як розповів голова прикордонної, Білопільської громади Юрій Зарко, отриманні генератори від U-LEAD допомагають налагодити роботу місцевого хоспісу та терцентру – люди похилого віку з теплом, використовуються генератори й для старостинських округів, для тих територій, де постійні обстріли: «Ними забезпечуємо роботу ФАПів, соціальної інфраструктури, пунктів обігріву. А отриманий від U-LEAD навантажувач також допомагає нам у цей важкий час: розвантажуємо гуманітарну допомогу, будівельні матеріали», - зазначив Зарко. 

У прикордонній Новослобідській громаді генератори використовуються у пункті Незламності та на пунктах тимчасового перебування на випадок надзвичайних ситуацій, більшість яких розміщена в приміщеннях медичних закладів, - повідомила Ольга Гаркавенко, голова громади.

«Ми отримали технічну допомогу у вигляді генераторів, освітлювача, інструментів від Програми U-LEAD. Наша громада знаходиться під постійними обстрілами з боку ворога. Завдяки наданій допомозі, ми розв’язали нагальне питання щодо енергозабезпечення під час сталого знеструмлення території громади. Ми щиро дякуємо за надану допомогу», - зазначила Гаркавенко.

Останнє оновлення на Четвер, 08 грудня 2022, 11:46

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top