telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумська «екстренка» поповнилася ще чотирма новенькими автомобілями та старлінками

Два автомобілі класу В на базі «CITROEN JUMPER» від постачальника «АВТОСПЕЦПРОМ» і два реанімобілі класу С від постачальника СКС VOLKSWAGEN Crafter поповнили автопарк Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Це сучасний санітарний автотранспорт, обладнаний усім необхідним для якісного надання екстреної медичної допомоги. Автомобілі закуплено за кошти державного бюджету України за бюджетною програмою «Розвиток системи екстреної медичної допомоги та модернізація і оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я».

«Завдячуючи представникам обласної влади, нашим партнерам робиться все для того, аби наш Центр оновлювався і безперебійно функціонував, зазначив його керівник Сергій Бутенко. - Варто зазначити, що лише за період російської воєнної агресії коштом державного бюджету, благодійних організацій, приватних підприємств і волонтерів Центр отримав 42 автомобілі. Також ми стикаємося з проблемами зв’язку на наших прикордонних станціях і підстанціях. Тож старлінки, які нам надійшли від Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, стануть у нагоді для безперебійного надання громадянам екстреної медичної допомоги».

Голова обласної ради Віктор Федорченко, передаючи ключі від автівок, вкотре наголосив, що серед усіх комунальних закладів обласної ради сумська «екстренка» є одним із найкращих підприємств. А серед подібних закладів є кращою в Україні. «Дуже приємно, що Центр поповнюється автомобільним парком, засобами зв’язку, медичним устаткуванням. Це поліпшує не лише надання якісної меддопомоги жителям області, а й покращує умови для персоналу. Я дякую вам за роботу і впевнений, що ви й надалі триматимете марку найкращого закладу України», - сказав очільник обласного парламенту.

Керівник обласної військової адміністрації Дмитро Живицький акцентував, що вже стало доброю традицією щомісяця, а зараз вже й частіше, приїжджати у заклад й передавати автомобілі чи нове обладнання. Він певен, що керівництво Центру ефективно співпрацює з усіма гілками влади, бізнесом, волонтерами, тому і має такі гарні результати.

Наряду з автомобілями сумська «екстренка» отримала 10 старлінків. Вони забезпечуватимуть надійний інтернет-зв’язок між оперативно-диспетчерською службою та виїзними бригадами екстреної медичної допомоги. Старлінки будуть розподілені у серверну диспетчерської та у різні, здебільшого прикордонні, станції та підстанції Центру.

Сергій Бутенко повідомив, що через те, що декілька машин у громадах пошкоджено під час обстрілів, МОЗ вирішило передати Сумській області ще 8 автомобілів, які надійдуть найближчим часом.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top