telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Питання прискорення митних платежів обговорили в обласній раді під час візиту першого заступника Голови ДМСУ Олександра Шуцького

З робочим візитом у Сумах побував перший заступник Голови Державної митної служби України Олександр Щуцький. Він зустрівся з першим заступником голови Сумської обласної ради Вадимом Лисим.

Розмова йшла про можливості надання спрощення митних платежів підприємствам, які поставляють вироблену ними продукцію на експорт. Бо у зв’язку з війною кількість зовнішньоекономічних операцій  скоротилася в рази й це ставить під ризик стабільну роботу економіки, забезпечення українців, і жителів Сумщини зокрема, повсякденними товарами у необхідній кількості.

«Насправді митна політика є однією з основних складових державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Тому наразі, як ніколи, варто приділяти увагу питанням розвитку торговельно-економічної співпраці з іншими країнами та збільшенню обсягів товарообігів, пошуку нових експортних можливостей, - зазначив під час спілкування Олександр Щуцький. – Розуміючи ситуацію, що склалася в державі, ми плануємо прийняти ряд рішень, направлених на тимчасове спрощення дозвільних процедур».

Вадим Лисий подякував першому заступнику Голови Державної митної служби України за допомогу бізнесу і підкреслив, що дуже важливо розвивати економіку, бо в умовах війни це надважливий сегмент. Він упевнений, що з боку Олександра Щуцького підтримка буде обов’язково, бо він не лише фаховий і професійний спеціаліст, а й  очолював Сумську митницю ДФС у 2017-2019 роках, тож йому не байдужа доля області.

Керівники Державної митної служби України та обласної ради домовилися, що найближчим часом буде проведено «круглий стіл» з представниками сумського бізнесу, аби обговорити питання прискорення оформлення митних платежів, що дасть можливість, у тому числі збільшити надходження до місцевих бюджетів.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 08 грудня 2022, 17:26

Документи облради

Go to top