telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Військовим Сумщини передали шоломи найвищого рівня захисту

180 кевларових шоломів найвищого рівня захисту отримали вчора, у День ЗСУ, добровольчі формування Сумщини, які знаходяться на найнебезпечніших ділянках лінії кордону з ворогом.

За ініціативи керівника військової адміністрації Дмитра Живицького був організований спільний благодійний проєкт Сумської ОВА та «Київської школи економіки» (KSE Foundation) «Шоломи Сумщини». До нього долучилися великі підприємства області, бізнес та пересічні громадяни. Був організований збір коштів, на які і закупили шоломи.

«Наша область вже понад дев’ять місяців знаходиться в зоні активних бойових дій. Постійно здійснюються обстріли прикордоння та позицій наших військових. Тому Сумська обласна військова адміністрація вживає заходи щодо підтримки, допомоги та захисту наших бійців. Сумщина – сильний і згуртований регіон, потенціал якого маємо реалізовувати спільно: влада, бізнес і активна громадськість», - зазначив Дмитро Живицький під час передачі шоломів військовим.

Одним з активних спонсорів проєкту виступив і голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.  «Військові, які знаходяться на передовій із ворогом, мають відчувати себе захищеними. Звісно, що забезпечення йде від держави, але й ми не повинні сидіти, склавши руки. Я дякую всім волонтерам, підприємцям, небайдужим громадянам, які допомагають армії. Бо наша спільна допомога – це потужний крок до нашої спільної Перемоги. І зупинятися ми не плануємо», - резюмував очільник обласного депутатського корпусу.

Також читайте:

Документи облради

Go to top