telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

У наш час кожен день – День Збройних Сил України

На цьому наголосив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, вітаючи військових із Днем Збройних Сил України.

«Я знайомий з багатьма з вас із першого дня війни, коли ми разом облаштовували захисні споруди. А зараз ви всі стоїте в одному строю, різного віку, різних професій і служите в ЗСУ. Це сьогодні – надпочесна місія, бо у наш час кожен день – День Збройних Сил України. Дякую за вашу відданість державі. З такими бійцями ми обов’язково здобудемо перемогу і відбудуємо суверенну Україну. Певен, що наступний День Збройних Сил України весь народ відзначатиме у вільній Україні, а ніколи не забуде, хто виборов для них мирне, щасливе майбутнє», - звернувся до бійців Віктор Федорченко і вручив їм відзнаки Сумської обласної ради.

Також вітали військових голова Сумської ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький, командир ОТУ «Суми» генерал-майор Олександр Нестеренко.

Вони дякували бійцям за службу і внесок кожного в нашу спільну перемогу.

«Сьогодні ми об’єднані однією метою – звільнити Україну від ворога. Наш святий обов’язок – завершити цю війну нашою беззаперечною перемогою раз і назавжди, щоб більше не гинули ні військові, ні мирні жителі. І в цьому велика заслуга кожного з вас», - сказав Дмитро Живицький.

Олександр Нестеренко наголошував, що військові заслужили ці нагороди, бо з першого дня прийшли до лав ЗСУ, аби захищати український народ. Взяли до рук зброю і поряд з побратимами захищають рідну Сумщину. Він нагородив орденом за мужність ІІІ ступеня Олександра Стоцького.

Також читайте:

Документи облради

Go to top