telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Завдяки ТОВ «КУСУМ ФАРМ» відремонтовано фасад будівлі блоку дистанційної променевої терапії в Сумському обласному онкоцентрі

Продовжуються роботи з облаштування та реконструкції Сумського обласного клінічного онкологічного центру. До важливої справи долучається все більше відповідального бізнесу. На цей раз до БФ «Здоров’я Сумщини», куди надходять кошти для онкоцентру, перерахувало 450 тисяч грн ТОВ «КУСУМ ФАРМ». За ці гроші був відремонтований фасад будівлі блоку дистанційної променевої терапії.

Подивитися на хід виконання робіт приїхав генеральний директор підприємства Раджив Гупта, голова обласної ради Віктор Федорченко, за чиєї ініціативи й розпочався весь процес реконструкції, та керівник військової адміністрації Дмитро Живицький.

Віктор Федорченко розповів, що ті приміщення, які були раніше, не задовольняли вимог, що ставляться до лікувального закладу. «Ми вирішили кардинально підійти до реконструкції. Знесли старі будівлі, відремонтували ті, що залишилися, замінили комунікації, розчистили територію, здійснили всі необхідні роботи задля встановлення лінійного прискорювача та комп’ютерного томографу. На щастя, ми знайшли суттєву підтримку і у керівництва країни, і у народних депутатів, і у відповідального бізнесу, і у аграріїв, і у пересічних громадян. Завдяки такому колективному сприянню, коли люди перераховували від 100 грн до півтора мільйона, онкоцентр тепер має сучасне обладнання та ремонт приміщень. Якби не завадила війна, уже б розпочалися роботи з будівництва п’ятиповерхового хірургічного корпусу», - зазначив голова обласної ради.

Він принагідно подякував генеральному директору ТОВ «КУСУМ ФАРМ» Радживу Гупті за його вклад у процес розвитку онкологічної служби області та розповів про подальші плани щодо реконструкції Сумського обласного онкологічного центру.

Той, у свою чергу, відповів, що навіть з початком повномасштабної війни, очолюване ним підприємство не перестало інвестувати в область. І з лютого по сьогоднішній день ця сума склала понад 2 млн доларів. «Ми й надалі розширятимемося, не дивлячись на складний час. Військові боронять Україну на полі бою, але треба, щоб працювала й економіка, платилися податки, люди отримували зарплату, бо без цього сегменту країні дуже складно буде перемогти», - сказав Раджив Гупта.

Дмитро Живицький згадав, як ніхто не вірив, що проект реконструкції тоді ще онкологічного диспансеру буде втілений в життя, бо до цього в Україні ніхто подібного не робив. Тож коли міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на власні очі побачив, що на Сумщині вдалося втілити в життя такі амбітні плани, пообіцяв ще один лінійний прискорювач.

За словами директора онкологічного центру Володимира Шевченка, на сьогодні лікування на лінійному прискорювачі потребують 1200 жителів Сумщини, потужність апарату – 50 людей на добу. Загалом на Сумщині 37 тисяч хворих, що мають діагноз «онкологія».

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top