telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Вдячність бійців з передової мотивує допомагати», - Вадим Лисий

Грамоти за заслуги перед 211 окремим спеціальним батальйоном Збройних Сил України отримали сумчани, які з першого дня створення бойового підрозділу, допомагають військовим.

Від імені командира батальйону Володимира Лаврика відзнаки вручив перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий, який не лише підтримує бійців матеріально й фінансово, а й особисто відвозить автомобілі з гуманітаркою на передову.

«Я би волів, щоб ніхто не бачив, те, що споглядаємо ми, коли їздимо до хлопців. Немає прощення тому, що ворог робить з нашими містами і селами! Є населені пункти, де не залишилося жодної живої душі. Є такі, де ледь жевріє життя і не розумієш, як люди можуть там лишатися. Тож ми мусимо допомагати і мирним жителям, які залишилися на територіях, що намагаються відібрати орки, і, тим більше військовим, які відстоюють кожен кілометр нашої рідної землі. А така вдячність бійців з передової, коли вони відзначають роботу волонтерів, мотивує допомагати. Тому доки триватиме війна, ми не полишимо військових, але всі наші сподівання – на якнайскорішу Перемогу», - розповів Вадим Лисий.

Він передав вітання від Володимира Лаврика та бійців. «Вони дякують за допомогу й вірять, що саме спільними зусиллями ми врятуємо нашу країну від ворога. Бо коли ми єдині, ми непереможні!», - зазначив Вадим Лисий.

Грамоти отримали депутати Сумської обласної ради Володимир Поцелуєв, Вадим Ващенко, депутати Сумської міської ради Артем Кобзарь, Олександр Вегера, Дмитро Васюнін, Олександр Джарішнелов, Максим Зеленський та директор будівельної фірми «ЕЛІТБУД» Сергій Гордієнко.

Нагадаємо, сумські депутати-волонтери доправили на передову вже декілька вантажів з гуманітаркою для 211 батальйону, серед якої і сім автомобілів, що край необхідні в умовах ведення бойових дій. Збір допомоги продовжується.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 листопада 2022, 17:25

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top