telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумські обласні депутати з майнової комісії під час засідання опрацювали понад десять питань

Відбулося засідання постійної комісії Сумської обласної ради з питань спільної власності територіальних громад та приватизації, яке пройшло під головуванням її керівника Віри Лаврик. Під час комісії  депутати опрацювали більш як десять питань.

Обласні обранці погодили звернення до обласної військової адміністрації щодо збільшення фінансування задля повернення 10% заробітної плати працівникам комунальних інтернатних закладів сфери соціального захисту населення, які були зняті раніше. Аби закрити рік без боргів на ці потреби необхідно понад 3 млн грн.

Депутат обласної ради, директор обласної клінічної лікарні Володимир Горох виступив перед колегами щодо передачі будівлі патологоанатомічного відділення КНП СОР Сумська обласна клінічна лікарня зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Сумської області до державної власності. Він розповів, що вже є домовленість із медичним інститутом СумДУ, який готовий прийняти цю будівлю площею 1200 м кв. у власність, відремонтувати і навчати на її базі студентів. Натомість СОКЛ отримає приміщення 120 м, яке знаходиться в 150 метрах від лікарні. «НСЗУ не контрактує патологоанатомічні служби в Україні і вони лягають тягарем на медичні заклади. На рік, для прикладу, нашій лікарні це вартує 10 млн грн. Тож нам дуже вигідний цей обмін, бо не треба витрачати 5 млн грн на ремонт будівлі, яка знаходиться у не досить придатному стані, і ми скоротимо витрати на її утримання», - наголосив Володимир Горох, хоча зауважив, що цей процес довготривалий.

Також депутати порушили питання оптимізації діагностичних центрів, які, на думку Володимира Гороха, виконують практично ідентичні функції з лікарнями. Опрацювали надання дозволів на проведення реконструкцій та ремонтних робіт у медичних закладах, заслухали показники діяльності комунальних підприємств Сумської області за І півріччя 2022 року.

Заслухавши доповідачів по кожному питанню, члени комісії прийняли відповідні висновки і рекомендації. За всі питання обласні обранці проголосували одноголосно.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 листопада 2022, 09:54

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top