telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Напередодні професійного свята вітали аграріїв Сумщини

Працівників сільського господарства Сумщини напередодні їх професійного свята вітали в обласній філармонії.

«Наша країна завжди славилася добрими, талановитими і працьовитими людьми. А Сумщина на теренах держави була і залишається осередком сільськогосподарських традицій. Завдяки вашим «золотим рукам» живе українська нива. Хоча ми всі розуміємо, що життя – це боротьба. Завжди аграрії боролися за гарні врожаї, зараз – з ворогом, який вбиває економічно, фізично, нищить врожаї, техніку, мінує поля. Утім ви відчайдушно тримаєте аграрний фронт і долаєте виклики – продаж торішнього врожаю, кризу з пальним, посівну кампанію, жнива! Певен, що всі ці ризики ми витримаємо. Дякую вам, що своєю працею ви наближаєте перемогу», - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Очільник обласного парламенту подякував аграріям за те, що вони жодного дня не припиняли роботу, за їх великий вклад у реконструкцію онкологічного диспансеру та закупівлю лінійного прискорювача. Побажав їм удачі, миру, здоров’я, та аби сільськогосподарники боролися тільки за врожай.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу області та з нагоди Дня працівників сільського господарства, аграріїв відзначили грамотами та подяками обласної ради та військової адміністрації Сумської області.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 листопада 2022, 11:48

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top