telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Черговий гуманітарний вантаж від сумських волонтерів і депутатів відправився «на передову»

Два тижні тому із Сум на передову відправилися чотири автівки, повністю завантажені необхідними речами. Їх доправляли на донецький напрямок депутати обласної та Сумської міської рад. Тоді перший заступник голови обласної ради Вадим Лисий, пообіцяв, що не пізніш як за два тижні буде чергова партія допомоги. Обіцянку виконано. Сьогодні ще три автомобілі з гуманітарним вантажем поїхали до наших захисників.

Один із них передала для ЗСУ депутат Верховної Ради України Юлія Тимошенко. Вона приїхала до Сум, аби особисто подякувати волонтерам за ту допомогу, яку вони надають вже вісім років поспіль, і яка зараз досягла неабияких масштабів.

«Я дякую всім волонтерам за те, що всі разом ми можемо системно допомагати воїнам, котрі боронять Україну і нищать ворога. Вся країна об’єдналася під гаслом: «Все, що можемо – на фронт», аби перемога стала більш стрімкою і більш переконливою. Наші волонтери – частина цієї перемоги. Вони – друге серце перемоги. Волонтерський рух живе любов’ю до України, патріотизмом, вірою в перемогу, яка, я впевнена, скоро настане», - зазначила Юлія Тимошенко.

Подякував усім, хто допомагає військовим і Вадим Лисий. Він переконаний, що машини, які на фронті край необхідні, – це захист і життя людини. Він акцентував, що нині допомога військовим – це системна і пріоритетна робота. «Ми постійно на зв’язку з нашими захисниками, допомагаємо у всіх першочергових завданнях, що стоять перед нами і хлопцями. Без тилу, без волонтерства, без підтримки воювати значно складніше. Всі ми розуміємо, що тільки разом ми зможемо перемогти ворога. І в цьому наша сила!»

За словами керівника одного з благодійних фондів Сумщини Олега Пархоменка, військові звертаються до волонтерів з проханнями про потреби, а ті вже за допомогою інших фондів, іноземних компаній, приватних пожертв збирають допомогу і відправляють її для потреб ЗСУ.

Зараз на передову відправили машини з високою прохідністю, місткі, повнопривідні, бо військові в основному їздять бездоріжжям. Їх наповнили харчами, засобами гігієни, одягом, будівельними матеріалами і навіть пристроєм для кулемету. Освятив вантаж отець Олексій (Нікіфоров). А колону очолив народний депутат Ігор Молоток.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 листопада 2022, 16:23

Документи облради

Go to top