telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Сумська обласна дитяча клінічна лікарня отримала обладнання для неонатологічного відділення

Подія відбулася завдяки Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця», яка щороку проходить у співпраці організаційного комітету, волонтерів та державних структур, котрі дійсно взяли на себе таку благодійну місію.

Регіональний представник Всеукраїнського БФ «Серце до серця» в Сумській області Крістіна Сахно розповіла, що цьогоріч, через повномасштабне вторгнення, кошти не збирали. Закуплене медобладнання – результат торішньої акції, яка проходила в адаптивному режимі під гаслом «Здорові немовлята!». За потребами реанімаційного відділення СОДКЛ на зібрану суму, а це майже 440 тисяч грн, придбано систему обігріву новонароджених на гелевому матраці Рамонак-01, пульсоксиметр кишеньковий, електрокардіограф «БІОМЕД» та 14 медичних ліжок для новонароджених.

Голова обласної ради Віктор Федорченко наголосив на важливості цієї події. «Звісно, що основний бюджет і волонтерські кошти зараз ідуть для наших військових, що захищають країну. Але ми також маємо турбуватися про безпеку та здоров’я малюків. Сподіваюся, що вже скоро ми здобудемо перемогу і наступного року нам не доведеться передавати кошти військовим, тоді ми максимальні зусилля направимо на допомогу дітям. Нам є куди рости, покращувати наші заклади, щоб та медична допомога, яка надається нашим найменшим мешканцям, справді була найвищого рівня», - акцентував голова обласної ради.

Віктор Федорченко подякував усім жителям Сумщини, які долучалися до збору коштів, вклавши у допомогу тепло своїх небайдужих сердець.

За словами медичного директора КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня» Оксани Сташко, за останні 3 роки до відділення інтенсивної терапії новонароджених було транспортовано на лікування близько 400 новонароджених дітей, в тому числі з масою тіла при народженні 750-1500 грамів; з них майже 50% - з районів області. Також за 9 місяців у відділенні проліковано та перебувало 10 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 10 листопада 2022, 14:53

Документи облради

Go to top