telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбулася чотирнадцята сесія Сумської обласної ради восьмого скликання

На початку пленарного засідання сесії обласні депутати вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих за незалежність та суверенітет України. Перед обласними обранцями виступив перший заступник командира ОТУ «Суми», полковник Олег Телінкевич. Він доповів про оперативну обстановку в зоні відповідальності ОТУ «Суми» і подякував депутатам за підтримку військових підрозділів.

Далі обласні обранці перейшли до порядку денного. Вони розглянули понад десяти питань.

Майже одноголосно депутати погодили внесення змін до Положення про Управління майном Сумської обласної ради, підтримали План діяльності Сумської обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік, затвердили технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель та проголосували за майнові й кадрові питання.

Відбулися зміни у складі постійних комісій Сумської обласної ради восьмого скликання. Зменшено кількісний склад постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад та приватизації з 11 до 9 осіб. Натомість збільшено кількісний склад постійної комісії обласної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, паливно-енергетичного комплексу та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій та розвитку АПК з 5 до 6 осіб.

Депутата Вадима Лисого, якого обрано на минулому пленарному засіданні першим заступником голови Сумської обласної ради, виведено зі складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва. До її складу увійшов депутат Володимир Войтенко, який до цього був членом постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації. Депутата Ігоря Кашука виведено зі складу постійної комісії  з питань спільної власності територіальних громад та приватизації. Він увійшов до складу постійної комісії обласної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, паливно-енергетичного комплексу та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій та розвитку АПК.

Обласний обранець Сергій Іщенко зачитав звернення до керівника військової адміністрації Дмитра Живицького. Воно стосувалося підтримки виробничих потужностей харчової галузі промисловості, зокрема щодо внесення змін до графіків відключень електроенергії, оскільки саме цей сектор економіки забезпечує харчовою продукцією не лише населення Сумської області, а й інших регіонів держави. У зверненні депутати просять очільника Сумщини сприяти у внесенні змін до графіків відключень електропостачання, враховуючи пропозиції підприємств.

Всі питання порядку денного були підтримані.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top