telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

У бібліотеках, музеях, будинках творчості –працівники культури невпинно і щодня несуть «вахту» по збереженню і розвитку національної культури України. Бо як кажуть, без традиції — нема культури, а без культури — нема нації. Адже кожен народ існує доти, доки живе його культура.

Сьогодні, 8 листопада, напередодні цього святкового дня, у Сумській обласній філармонії вшановували тих, хто щоденною плідною працею плекає, творить та примножує національну культуру і мовою мистецтва формує національну свідомість та духовність.

Привітати присутніх та відзначити їх успіхи завітав депутат Сумської обласної ради Микита Баня. Він вручив грамоти обласної ради за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток і збереження національної культури, відданість обраній справі під час дії воєнного стану в Україні та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

«Сьогодні свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність», —  сказав у вітальному слові Микита Баня.

Загалом звучало безліч слів привітання та побажань від присутніх. А творчі номери які представили для привітання зустрічалися оплесками.

Кожен боронить свій фронт: військовий, волонтерський, гуманітарний. У кожного зараз своя зброя, і для декого ця зброя – мистецтво. Працівники культури не сидять осторонь, адже ця війна є боротьбою за нашу культуру. Це війна за українську самобутність.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top