telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Обласний День дошкільної освіти зібрав вихователів Сумщини

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко взяв участь у заходах, присвячених обласному Дню дошкілля.

«Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до навколишнього світу, Батьківщини. Тож бути вихователем – велика відповідальність. Бо саме від вашого професіоналізму, терпіння, мудрості залежить те найдорожче, що в нас є – наше життя і наша надія – наші діти. Від того, як ми виховаємо малечу і як їх навчимо, залежить успіх держави. А я, спостерігаючи за вашими жаринками в очах, коли ви дивилися ролик про дітей, бачу, що в нас росте найкраще майбутнє! Бажаю, аби у вас ніколи не згасла ця жаринка, щоб якнайскоріше закінчилася війна і в наших дитячих садочках знову залунав дитячий гомін», - звернувся до педагогів дошкільної освіти Віктор Федорченко.

Він подякував вихователям, що вони не виїхали з країни, а продовжують виконувати свою важливу місію, і вручив відзнаки Сумської обласної ради кращим працівникам галузі.

Вітали педагогів і народний депутат України Тетяна Скрипка, заступник голови військової адміністрації Олена Бойко, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергій Осадчий.

Від усіх лунали теплі слова вдячності за зусилля і старання вихователів, за їх щоденний труд і велику відповідальність. За те, що саме завдяки їм наш світ стає більш людяним, добрішим і світлішим. 

Тетяна Скрипка подякувала усьому багатотисячному колективу педагогів Сумщини та вручила Грамоту Верховної Ради України очільниці Департаменту освіти і науки ОДА Вікторії Гробовій.

«Ви витримали іспит на людяність після активного вторгнення агресора на територію України, - звернулася нардеп до вихователів. - Дякую за те, що кожна з вас перетворилася на волонтерку. Слова подяки особисто Вікторії Павлівні. Вона зуміла об’єднати всіх педагогів і зробити так, щоб вони легше перенесли воєнні будні, дали відчуття безпеки своїм вихованцям і зберегли їх дитинство. Низький уклін за ваше велике серце. Бажаю всім миру, добра і перемоги».

Цього дня не лише вітали педагогів, а відбувся й семінар-практикум, на якому вихователі ділилися своїми напрацюваннями й досвідом роботи в умовах війни. 

Наразі в області понад 33 тисячі дітей дошкільного віку. Близько 4 тисяч виїхали за межі Сумщини та за кордон, але з ними не втрачено зв’язок. Під час бойових дій пошкоджено 20 закладів дошкільної освіти, половину з яких уже відновлено.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top