telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На базі Лебединського медичного коледжу створено Центр симуляційного навчання

На початку листопада за участю голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка відбулося відкриття Центру стимуляційного навчання на базі КЗ СОР «Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка».

Втілення цього проєкту стало одним із важливих кроків щодо впровадження у навчальний процес передових технологій з метою здобуття студентами практичного досвіду у лікарській діяльності. Тож уже найближчим часом вони відпрацьовуватимуть свої компетенції на тренажерах-симуляторах.

Основною метою створення Центру, розповіла в.о. директора Лебединського фахового медичного коледжу Жанна Смолова,  є принципово новий, практично-орієнтовний підхід до медичної освіти та підвищення її якості. Бо у таких умовах студент відпрацьовує ту чи іншу практичну навичку ідеально, завдяки можливості її повторити багато разів.

«Впровадження сучасної методики навчання, відпрацювання практичних навичок студентами, застосування різних сценаріїв за допомогою тренажерів-симуляторів дає можливість зменшити кількість помилок медичним працівником. Дотримуючись принципу від простого до складного, від мануальних умінь до клінічних навичок, тісно пов’язуючи навчальний процес з практикою і максимальну реалістичність клінічної ситуації, симуляційне навчання допоможе підготувати професійно компетентного фахівця, здатного і готового застосувати в клінічній ситуації свої знання і вміння з надання невідкладної допомоги різного профілю на догоспітальному та госпітальному етапах»,- наголосила Жанна Смолова.

Віктор Федорченко оглянув відремонтовані приміщення, кабінети, закуплений інвентар. Подякував за впровадження інновацій та побажав майбутнім медикам якнайкраще опанувати обрану професію.

«Мені дуже приємно, що цей проєкт втілено у нашому комунальному закладі, бо це – новий формат навчання. Хочу побажати, аби Центр розширювався, студенти вдосконалювалися і були гарними спеціалістами», - сказав Віктор Федорченко.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 10 листопада 2022, 14:53

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top