telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Лебединський фаховий медичний коледж відзначив 85-ту річницю з дня свого заснування

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав з ювілеєм колектив та студентство КЗ СОР «Лебединський фаховий медичний коледж», який днями відсвяткував 85 річницю з дня свого заснування.

«Лебединщина – край козаків, трудівників, справжніх українців. Я з великою радістю сюди приїжджаю. Наразі випала честь привітати колектив і студентів медичного коледжу. Я вражений тією атмосферою, яка панує в закладі. Дуже приємно було чути, як діти відгукуються про сам коледж і викладачів. І видно, що вони дуже щирі у своїх уподобаннях. Діти говорять, що в них найкращі педагоги, найкращий навчальний заклад. Тож дякую за вашу злагодженість і єдність. Викладачам – за любов до студентів. Студентам – за вдячність. У вас багато що зроблено, багато роботи попереду. Але очевидно, що з вашим напором та бажанням ви все зможете, а Лебединський медичний коледж і надалі триматиме марку кращого. Ну а ми допомагатимемо в цьому», - наголосив Віктор Федорченко.

Історія навчального закладу розпочалася в 1937 році, коли в Лебедині була заснована медична школа. Відновила вона свою діяльність у післявоєнний час – у 1946 році, і згодом набула статус медичного училища. Заклад постійно розвивався, розширювалася матеріально-технічна база. У 1965 році училищу присвоєно ім’я доктора медичних наук, лікаря-ортопеда професора М.І.Ситенка. Два роки тому училище перейменоване  в медичний фаховий коледж.

Зараз тут навчається понад 250 студентів за двома спеціальностями – лікувальна і сестринська справи.

У закладі з нагоди ювілею зібралося багато гостей – викладачі, студенти, керівники області та Лебединщини, очільники департаментів охорони здоров’я, освіти та науки, депутати, ветерани, випускники.

«Це солідний вік для перегляду своїх вагомих здобутків і напрацювань, підбиття підсумків пройденого шляху, а найголовніше – визначення нових пріоритетних напрямків підготовки студентів», - говорила в.о. директора коледжу Жанна Смолова.

Вона подякувала від імені колективу закладу ЗСУ за можливість зустрітися і відзначити ювілей у стінах коледжу. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання усіх полеглих за мир в Україні, серед яких і декілька випускників коледжу.

Привітали велику родину медичного коледжу й депутати обласної ради Магомед Галаєв, Володимир Горох та Оксана Кужель. Говорили про чудову історію закладу і його воєнне сьогодення, неперевершений колектив викладачів та фахових випускників, атмосферу людяності, взаємоповаги, доброти й любові, що тут панує, згадували позитивні приклади професіоналізму випускників. Бажали аби примножувалися традиції закладу, аби викладачі не втомлювалися навчати, а студенти – вбирати в себе знання. Бажали миру, перемоги державі та процвітання коледжу.

Цього дня кращі працівники закладу були відзначені грамотами та подяками обласного керівництва, а також цінними подарунками, серед яких – шестиканальний німецький електрокардіограф, навчальна дошка та автомобіль швидкої допомоги.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 10 листопада 2022, 14:53

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top