telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Щепкінці» відкрили ювілейний сезон

Сумський національний театр імені Михайла Щепкіна розпочав ювілейний 90-й сезон. Цьогоріч театрали порадували свого глядача прем’єрою вистави «Ромео і Джульєтта» за світовим шедевром Шекспіра, у блискучому літературному перекладі  Юрія Андруховича.

Це спільний проєкт Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії  ім. М. Щепкіна та Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, який з середини 2022 року отримав тимчасовий прихисток в Сумській області.

Яскраві костюми, вічна історія кохання, неймовірна гра акторів чекала на глядачів цього вечора.

Відвідав відкриття сезону і перший заступник голови обласної ради Вадим Лисий. «Вітаю вас з початком сезону! Я дуже радий що у цей тяжкий час театр дарує незабутні емоції своїм глядачам. І впевнений, що однією з наступних прем’єр буде «Перемога». Ми всі чекаємо на неї з нетерпінням!» - сказав посадовець у вітальному слові.

Також цього вечора були нагороджені грамотами Сумської обласної ради артисти та співробітники театру за плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва та з нагоди відкриття 90-го театрального сезону.

Вадим Лисий подякував глядачам, які попри все знаходять можливість відвідати театр і побажав мирного неба присутнім.

В. о. генерального директора театру Сергій Дорофєєв привітав всіх присутніх з початком сезону і зазначив, що цей рік хоч і буде досить не звичним, але радуватиме улюблених глядачів.

Сумський національний театр увесь час розвивається і уникає одноманітності, він має вистави для будь-якого навіть самого вибагливого глядача. А ті, в свою чергу, дякують всім артистам, режисерам, музикантам за великий талант, майстерність і прогресивність, дякують за  відданість мистецтву!

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top