telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Особи з інвалідністю під особливою увагою

3 листопада 2022 року директори Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний та Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Василь Калита підписали угоду про співпрацю.

Документ передбачає здійснення узгодженої спільної діяльності з питань забезпечення професійної реабілітації та працевлаштування осіб з інвалідністю, їх соціальної інтеграції шляхом доступу до зайнятості.

В угоді, зокрема, сторони взяли на себе зобов’язання вивчати потреби роботодавців та незайнятих осіб з інвалідністю щодо можливості працевлаштування на відкритому ринку праці, а за потреби – шляхом створення спеціального робочого місця; здійснювати фінансування навчання осіб з інвалідністю, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні і не мають права на отримання допомоги по безробіттю, моніторити надання соціальних послуг клієнтам з числа осіб з інвалідністю, включаючи послуги зі сприяння працевлаштуванню, укомплектування вакансій, закріплення на робочому місці особи з інвалідністю тощо. 

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 07 листопада 2022, 10:44

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top