telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Засуджено російського агента, який розвідував для ДРГ ворога «слабкі місця» Сил оборони на Сумщині

За матеріалами СБУ до 15 років ув'язнення засуджений російський агент, який розвідував для диверсійно-розвідувальних груп ворога «слабкі місця» Сил оборони на Сумщині.

Шосткинський міськрайонний суд Сумської області виніс обвинувальний вирок російському агенту, який розвідував для ворожих ДРГ «слабкі місця» в оборонних рубежах Сумщини.

Зловмисник визнаний винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб). Йому призначене покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років.

Цього агента фсб, разом з його поплічником, контррозвідники СБ України затримали на Сумщині у серпні 2022 року.

Досудовим розслідуванням встановлено, що зловмисник був завербований російськими спецслужбами під час повномасштабного вторгнення в Україну. На виконання завдань своїх кураторів він збирав інформацію щодо місць дислокації, кількості військових та озброєння, а також наявних укріплень українських Сил оборони. Ці дані ворог планував використати для можливого переправлення на територію регіону диверсійно-розвідувальних груп.

Слідчі та контррозвідники СБУ зібрали беззаперечні докази співпраці агента з кураторами з російських спецслужб на шкоду безпеці та інтересам України.

Обвинувальний акт щодо іншого ворожого пособника слідчі СБУ найближчим часом також скерують до суду.

СБУ продовжує викривати ворожих агентів і колаборантів, аби всі причетні до злочинної співпраці з ворогом були покарані.

Також читайте:

Документи облради

Go to top