telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Традицію проведення молитовних сніданків на Сумщині продовжено

Хвилиною мовчання за загиблими воїнамирозпочався молитовний сніданок на Сумщині, участь у якому взяв перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий.

Молитва за мир в Україні та Сумщині зібрала під одним дахом представників різних церков та релігійних організацій, посадовців ОВА та депутатів.

Присутні читали Біблію, розмірковували над прочитаним та проводили паралелі з сучасністю. Після прочитання уривків обговорювали шляхи відбудови країни та важливість об’єднання у цій нелегкій справі. Усі промовці наводили приклади людей, які знайшли в собі силу і мужність для боротьби з ворогом.

«Зараз відбувається протистояння добра проти зла. Кожен українець знає, що він відстоює свою країну», — відзначив перший заступник голови ради Вадим Лисий.

«Впевнений, що, об’єднавшись, із Божою допомогою ми здолаємо ворога і звільнимо територію України від російських окупантів», — говорив Дмитро Живицький.

Під час молитовного сніданку читали частину Старого Завіту, а саме Книгу Неємії, де описується розруха Єрусалима та важливість його відбудови.

«У цей час, коли країна бореться проти російського агресора, особливо гостро відчувається потреба у єдності заради миру, свободи, гідного майбутнього. Ми боремося і в єднанні наша сила!», — звернувся до присутніх Вадим Лисий.

На завершення молитовного сніданку голова ОДА — керівник військової адміністрації Дмитро Живицький прочитав молитву за Сумщину.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top