telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вадим Лисий приїхав на передову, аби особисто передати допомогу бійцям із Сумщини

Перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий відправився з офіційним візитом у зону бойових дій – на Донеччину, де пробув разом із колегами по депутатському корпусу та волонтерами три дні.

«Ми поїхали на Донеччину, де наші військові зараз відвойовують у тяжких боях кожен метр української землі, не випадково. Саме там зараз несуть службу підрозділи з Сумщини, - розповів перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий, який разом з колегами по депутатському корпусу доставляв допомогу на передову. – Попередньо були опрацьовані потреби військових. Кинули, як то кажуть клич, і вже за тиждень змогли разом з депутатами, волонтерами, жителями області зібрати все, що просили захисники. Це автівки (чотири), засоби гігієни, захисту, енергозбереження, харчові продукти, речі тощо».

Вадим Лисий говорить, що настрій у наших земляків бойовий. Головне їх бажання – якомога швидше звільнити українську землю від ворога. Але без нашої з вами допомоги зробити їм це складніше. Тож перший заступник голови обласної ради запевняє, що такі поїздки на лінію фронту будуть регулярними, доки там будуть захисники з Сумщини. «Ми маємо допомагати військовикам і залучатимемо до цього якнайбільше людей».

Депутати й волонтери передали все необхідне для життєзабезпечення наших захисників, поспілкувалися, обговорили наступні потреби, які планується зібрати і відвезти вже через декілька тижнів. А ще Вадим Лисий вручив іменні годинники від обласної ради начальнику медичного пункту, старшому лейтенанту медичної служби Максиму Базіну та командиру взводу спеціальної роти, старшому лейтенанту Олександру Жоглу.

«Ми вдячні кожному, хто дбає про захисників, - наголосив командир однієї з військових частин Володимир Лаврик. – Ця підтримка є надзвичайно важливою сьогодні. Завдяки їй ми стаємо ще сильнішими на шляху до нашої спільної перемоги».

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 жовтня 2022, 13:51

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top