telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Ви зробили крок один, ми готові зробити крок два» - Віктор Ляшко про нове обладнання в Сумському обласному онкодиспансері

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко був приємно вражений, що на Сумщині, за ініціативи голови обласної ради Віктора Федорченка та завдяки співпраці влади, народних депутатів, безпосередньо онкодиспансеру, бізнесу, аграрного сектору, за півтора року проведено реконструкцію закладу та закуплено лінійний прискорювач.

«Це результат спільної роботи і не в кожній області є така співпраця. Одним із найголовніших результатів цієї роботи стало придбання сучасного лінійного прискорювача. Відтепер завдяки такому обладнанню лікарі зможуть проводити та керувати процесом опромінення пухлин з набагато більшою точністю та одночасно скоротити до мінімуму вплив на навколишні здорові тканини», - зазначив міністр.

Він оглянув приміщення, КТ, лінійний прискорювач, поспілкувався з керівництвом та персоналом лікарні, подякував за роботу медикам і керівникам Сумщини.

«Всі разом ми збудували це відділення і закупили сучасне обладнання. Ми довели, що у нас одна мета – робити все для збереження життя мешканців області. Моє бажання – аби у заклад потрапляли якомога менше людей, щоб вони не хворіли. Але якщо вже людина сюди потрапила, ми маємо дати їй право на життя. Таку мету ми поставили, і ми її досягли», - наголосив голова обласної ради Віктор Федорченко.

Разом з керівником військової адміністрації Дмитром Живицьким він розповів міністру плани на майбутнє – ще один лінійний прискорювач і будівництво 5-поверхового лікувального корпусу. «На даний час проєкт нової будівлі ми подали для фінансування за кошт Європейського інвестиційного банку до Мінрегіону. Сподіваюся, що його погодять і вже невдовзі ми розпочнемо будівництво», - сказав Дмитро Живицький.

Щодо потреб ще одного прискорювача, то міністр зазначив: «Коли ми бачимо не лише бажання щось робити, а й реальні кроки розбудови медзакладів, ми готові допомагати. Ви зробили крок один, придбавши КТ і лінійний прискорювач, плюс зробили ремонти. Ми зробимо крок два – допоможемо придбати ще один лінійний прискорювач і будемо всіляко сприяти щодо розбудови диспансеру».

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 27 жовтня 2022, 12:49

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top