telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумський коледж мистецтв і культури імені Бортнянського реалізував благодійний творчий проєкт

КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського» реалізував черговий благодійний творчий проєкт, покликаний допомогти захисникам України.

Дотримуючись принципу: «Робимо все, що можемо для допомоги нашим Захисникам!», творча родина коледжу продовжує працювати та створювати благодійні заходи, акції та культурно-мистецькі проєкти, які покликані допомогти хлопцям на передовій і в тилу, наблизити довгоочікувану перемогу!

Цього разу концертна програма була насичена особливим духом патріотизму і любові до незламної України, саме це і знайшло відгук у серцях гостей заходу. Не дивлячись на похмуру і прохолодну погоду, жоден не міг пройти повз – і це не дивно! У концерті взяли участь улюбленці багатьох сумчан:

- Народний ансамбль народного танцю «Молодість», керівник – заслужений працівник культури України Володимир Євтушенко; народний оркестр духових інструментів «Cristal brass», художній керівник та диригент – Володимир Гришин; ансамбль національних інструментів, керівник – Володимир Пугач; солістка – Віта Зубко; ведуча концерту - Олена Єгорова.

Директор коледжу, заслужений працівник культури України Надії Гринь наголосила на важливості проведення благодійних концертів, адже вони не тільки поліпшують настрій, надихають та надають сил, передусім вони допомагають зібрати кошти нашим хлопцям, нашим героїчним, незламним та нескореним захисникам!

«Дякуємо всім, хто допомагає реалізувати ініціативи, адже від нашої з вами спільної підтримки залежить доля країни! Коледж і надалі продовжить свою роботу в цьому напрямку, щоб якнайшвидше наблизити перемогу!», - запевнила керівник.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 24 жовтня 2022, 12:22

Документи облради

Go to top