telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумщина отримала авто для транспортування вакцин від ЮНІСЕФ

Ще 10 автомобілів для транспортування вакцин від ЮНІСЕФ надійшли в регіони, повідомляє сайт МОЗ . Це вже друга партія таких транспортних засобів, які отримали Центри контролю й профілактики хвороб (ЦКПХ) від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Першу партію з 10 автомобілів-рефрижераторів доставили наприкінці серпня. 

«Імунопрофілактика під час війни особливо важлива, адже ми стикнулися з безліччю нових викликів і через міграційні процеси, і через навантаженість на систему охорони здоров’я. Проте МОЗ робить усе можливе, щоби кожна дитина і кожен дорослий могли отримати свої щеплення за Національним календарем там, де вони перебувають. Такі автомобілі — це велика підтримка для нас, що дозволить оперативно доставляти вакцини в заклади охорони здоров’я в регіонах і зробити вакцини ще більш доступними», — наголосив Ігор Кузін, заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар України.

Другу партію транспортних засобів отримали ЦКПХ Вінницької, Волинської, Житомирської, Кіровоградської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Загалом ЮНІСЕФ передав Україні 30 автомобілів для всіх регіонів. Усі вони оснащені спеціальним холодильним обладнанням із об’ємом для транспортування вакцин 4 куб. м за температурного режиму +2…+8 С°. Це дозволить доставляти необхідний запас вакцин до будь-якого закладу охорону здоров'я в межах області.

Також читайте:

Документи облради

Go to top