telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Посвята в козаки, куліш, освячення воїнів та побажання Перемоги: У Сумському ДФТГ відзначили День захисників і захисниць

У добровольчому формуванні Сумської міської територіальної громади № 3 з нагоди трьох свят, що відзначаються 14 жовтня, окрім звичайних урочистостей провели ще й церемонію посвяти в козаки: з виголошенням присяги, напутнім словом капелана, шануванням козацьких символів і частуванням козацьким кулешем.

Почесними гостями свята стали перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий, який до обрання його на цю посаду, також входив до складу ДФТГ №3, та депутат облради Микита Баня.

Вони вручили відзнаки головного органу місцевого самоврядування Сумщини й узяли участь в урочистостях.

Вадим Лисий дякував бійцям за те, що кожен із них зробив внесок у захист нашої країни і Сумщина не знаходиться під окупацією, як деякі області країни. Нагадав, що з 3-го Сумського ДФТГ був сформований 211 батальйон ЗСУ, який наразі захищає країну «на нулі» у запеклих боях.

«Дай, Боже, щоб вони повернулися здоровими і неушкодженими, - говорив Вадим Лисий. – Сьогодні мені дуже приємно від імені обласної ради вітати своїх побратимів, з якими ми захищали місто, область з першого ж дня повномасштабного вторгнення російських окупантів. Саме завдячуючи такому партизанському руху, завдячуючи нашим захисникам і захисницям наша країна є сильною. Орки не зрозуміли, що зайшовши сюди на танках, у них лише один варіант: залишитися на наших полях назавжди. Велика гордість переповнює за таких земляків. Силовики, військові, волонтери, ті, хто підіймає економіку чи відбудовує країну, – кожен воює на своєму фронті, і це є запорукою нашої Перемоги. Все буде Україна! А окупанти обов’язково нестимуть відповідальність за свої злочини», - говорив Вадим Лисий.

Військових вітав Архиєпископ Сумський і Охтирський Мефодій. Він побажав усім миру й здоров’я та освятив кожного воїна. Усіх полеглих вшанували хвилиною мовчання.

«Ви – перші на захисті сумчан, - звернувся до бійців ДФТГ Микита Баня. – Ворог ніколи не знає те, що знаєте ви, бо ви – вдома. Бо ви захищаєте свої сім’ї і свої домівки. Вам вірять сумчани. Вас бояться вороги. Бажаю вам перемог на всіх фронтах. Кожному пройти цю війну до переможного кінця і повернутися до своїх родин, до свого звичного довоєнного життя, і разом відбудовувати країну».

За самовідданість, сумлінне виконання військового обов’язку та з нагоди Дня захисників і захисниць України було нагороджено кращих бійців ДФТГ.

Також читайте:

Останнє оновлення на Субота, 15 жовтня 2022, 11:19

Документи облради

Go to top