telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Вадим Лисий та Микита Баня вітали бійців добровольчих формувань

Перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий та депутат облради Микита Баня відвідали бійців добровольчих формувань, аби привітати їх з Днем захисників і захисниць України.

За словами Вадима Лисого, від початку повномасштабної збройної агресії з боку російської федерації, величезна кількість сумчан різних професій та різного рівня підготовки взяла до рук зброю, аби поповнити лави добровольчих формувань і зустріти ворога так, як він на те заслуговує.

«Сумщина – край вільних людей, край патріотів, які люблять свою землю і свою країну. З 24 лютого ви всі змінили свої цивільні професії на військовий статус і  захищаєте рідні домівки, місто, область. Ви – Герої, які одні з перших дали бій ворогу на підступах до Сум і до кожного містечка та селища нашої області. Про вас вже складають легенди, що друга армія світу могла б перетворити Америку на попіл, але на її шляху трапилося село на Сумщині. І це все завдячуючи вам, силам ДФТГ. Величезна подяка вам за це! Бажаю вам перемоги на всіх фронтах, кожному пройти цю війну до переможного кінця і повернутися до своєї звичної професійної діяльності», - звернувся до бійців Вадим Лисий.

Він вручив бійцям грамоти, подяки обласної ради та годинники, побажавши при цьому, щоб вони подивилися на час біля Кремля, святкуючи нашу перемогу.

Привітав своїх побратимів і депутат обласної ради Микита Баня. «Дуже приємно бути частинкою цієї потужної команди, яку робить кожний із вас. Цей добробат є одним із найпоказовіших, куди вкладено багато зусиль. І це робота кожного з вас, показник кожного з вас. Бажаю всім нам дійти до перемоги і повернутися до свого звичного цивільного й мирного життя», - наголосив депутат.

За діяльність і допомогу ДФТГ Микиту Баню було відзначено подякою добровольчого формування.

Під час спілкування з захисниками представники обласної ради спільно обговорили соціальне забезпечення бійців тероборони, законодавчі ініціативи з цього приводу. Вадим Лисий пообіцяв допомогу від депутатського корпусу обласної ради.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top