telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У свято Покрови, українського козацтва та захисників України, вітали медиків Сумського обласного онкодиспансеру

«Ми не забуваємо вітати наших героїв, військових і відзначаємо всіх, хто наближає нашу спільну Перемогу, - звернувся до колективу обласного клінічного онкологічного диспансеру перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий. - Ваша зброя – це ваш досвід рятувати життя. Всі розуміють, яку допомогу надає ваш заклад, і цю людську вдячність неможливо висловити словами. Найвища оцінка вашої роботи – врятовані життя і людська повага до вас. Велика подяка усім медикам за труд і вклад у спільну боротьбу з ворогом. На жаль, Сумщина втрачає найкращих людей на полі битви. Кляті орки творять в Україні геноцид. Утім я певен, що кожен з них відповість за свої діяння. А ми, згуртувавшись, обов’язково переможемо».

Вадим Лисий відзначив грамотами обласної ради медичний персонал диспансеру, побажав усім миру, здоров’я й усіляких гараздів.

Зі словами подяки звернулася до присутніх і депутат обласної ради, голова обласної ради профспілок, директор БФ «Здоров’я Сумщини» Тетяна Євдокимова.

«Без вас не буде перемоги. Вона не може бути без медиків, без тилу. Велика вдячність за те, що з першого дня війни, попри всі негаразди, ви працювали. І навіть під час тривог надаєте допомогу тим, хто цього потребує. Дякую вам за невтрачену людяність. За ваше тепло і ставлення до кожної людини. Як директор фонду «Здоров’я Сумщини» хочу сказати, що за півтора року ми всі зробили багато в розбудові онкодиспансеру, але це маленька капля від того, що ще маємо зробити. І я певна, ми виконаємо всі завдання, які поставили для себе», - підкреслила депутат.

Вона нагадала, що спільними зусиллями бізнесу, аграріїв, і всіх небайдужих людей зібрано понад 11 млн грн і кожна копійка була під контролем. Акцентувала, що у кожному закладі є люди, що відповідають за фінансову складову. Бо без цього не буває успіху установи. Тож вручила подяку Сумської обласної ради професійних спілок головному бухгалтеру онкодиспансеру Оксані Бабицькій за соціальне партнерство, значний вклад у розвиток благодійництва, розбудову онкодиспансеру, відданість справі та активну життєву позицію.

Привітав колег зі святами і директор закладу Володимир Шевченко. Він подякував колективу за роботу, за те, що з перших днів повномасштабного вторгнення вони не покинули свої робочі місця, а весь час надають допомогу жителям області. Подякував захисникам і захисницям України, та побажав усім миру й здоров’я.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top