telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Микита Баня: Для усіх органів влади та місцевого самоврядування, головним гаслом має бути безпека у наших школах

На Сумщині триває робота щодо максимального відновлення очного навчання в обласних закладах освіти. З цього приводу під головуванням керівника військової адміністрації Дмитра Живицького відбулося засідання комісії з питань готовності закладів освіти Сумської області до організації навчання та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу. На ньому розглянули результати обстеження захисних споруд цивільного захисту закладів освіти  та можливість використання їх учасниками освітнього процесу; організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році; організацію освітнього процесу впродовж навчального року у дошкільних закладах.

За місяць від початку навчального року ще 70 укриттів отримали позитивні висновки, з яких 47 розташовані у школах, а 22 – у дитячих садочках.

На обласній комісії рекомендували цим закладам освіти перейти з дистанційної на змішану форму навчання. Діти, які нікуди не виїхали і знаходяться у громадах, можуть відвідувати школи, садочки офлайн, інші – онлайн.

«На жаль, не облаштовуються укриття і не розглядаються інші можливості, щоби організувати навчання за змішаною формою у Чупахівській селищній, Комишанській та Коровинській сільських територіальних громадах. Ми готові допомагати у розв’язанні проблемних питань. На умовах співфінансування розглядаємо можливість придбання шкільних автобусів, аби організувати підвіз дітей до закладів освіти з укриттями», - сказав Дмитро Живицький.

Для усіх органів влади та місцевого самоврядування, переконаний депутат обласної ради Микита Баня, головним гаслом має бути безпека у наших школах. «Треба організувати надійні укриття, плани евакуації, покажчики руху та розрахунковий час заходу до бомбосховища. Необхідно докласти всіх зусиль, аби освітній процес проходив у максимально комфортних умовах. Бо через дистанційне навчання під час ковіду і війни з’явилися прогалини в навчанні. Треба знайти ресурси для їх подолання.  Не забуваючи одночасно, що найголовнішим у цій ситуації у першу чергу залишається безпека учнів».

Наразі навчання за очною та змішаною формою проводиться у 113 садочках, 155 школах, 16 закладах професійно-технічної освіти, та 16 – фахової передвищої та вищої освіти області.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top