telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Вчителі важливі»: Нагороджено кращих працівників освіти Сумщини та учнів – стипендіатів голови СОДА

Напередодні Дня працівника освіти України зала Сумської обласної філармонії зібрала почесних гостей, освітян, учнів на обласному святі «Вчителі важливі».

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова висловила вдячність педагогічній спільноті за відданість своїй праці, наголосила на важливості професії Вчитель та зазначила, що «вчителі Сумщини – неймовірні люди, які змогли в короткий термін переналаштуватися під нові реалії сьогодення. Завдання кожного педагога сьогодні – забезпечити життєдіяльність освітньої системи».

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Сумської обласної державної адміністрації – керівник обласної військової адміністрації Дмитро Живицький. Він наголосив, що «освітній процес цьогоріч відбувається в напруженій атмосфері. Замість шкільних дзвоників – сигнали повітряної тривоги, замість дитячого галасу – тривожні новини… Проте, не зважаючи на обставини, педагоги не тільки тримають освітянський «фронт» і сумлінно виконують свої обов’язки, виховуючи справжніх патріотів, формуючи Людину, а ще з перших днів війни активно займаються волонтерством, боронять Батьківщину в лавах Збройних Сил України, територіальної оборони».

Очільник області нагородив Почесними Грамотами Сумської обласної державної адміністрації кращих педагогів закладів освіти регіону – героїв проєкту «Вчителі важливі». Також вручено дипломи голови Сумської ОДА обдарованим учням – переможцям інтелектуальних, мистецьких, спортивних конкурсних заходів і змагань, активістам учнівського самоврядування, та нагороджено подяками учителів та тренерів, які їх підготували.

Вітали освітян з професійним святом, дякували їм за нелегку працю в умовах воєнного стану, високу якість освіти, нелегку щоденну роботу, мудрість, терпіння й відданість улюбленій справі народний депутат Михайло Ананченко та депутат обласної ради Микита Баня.

Михайло Ананченко наголосив, що нині вчителі – приклад сміливості, щирості, самовідданості, адже продовжують працювати, коли ворог руйнує школи і садочки. Поряд з основним завданням навчати дітей, вони гідно тримають свій «освітянський фронт» - надають прихисток переселенцям, волонтерять, допомагають захисникам.

«Вимушена міграція українців вкотре довела - наша освіта фундаментальна і якісна. Сьогодні маленькі українці успішно навчаються в школах по всьому світу. А вчителі можуть пишатися тим, що на відміну від сусідів, виховали не загарбників, мародерів та гвалтівників, а справжніх патріотів, які захищають свою землю. Низький уклін кожному! Дякую за віддане служіння обраній справі! Миру всім та скорішої Перемоги!», - наголосив народний депутат.

«У житті кожної людини педагоги відіграють важливу роль. А сьогодні вчителі не лише навчають, а й навчаються самі прилаштовуватися до викликів часу. Через карантини успішно опанували онлайн формат, тепер проводять заняття у сховищах. Пишаємось вами, і впевнені, що ваші учні виростуть патріотами і з гордістю говоритимуть, що вони українці. Зі святом, шановні, всім миру!», - говорив депутат обласної ради Микита Баня, вітаючи педагогічну спільноту.

Також він виконав почесну місію і нагородив грамотами Сумської обласної ради кращих педагогічних працівників області.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top