telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Під час сесії Сумської обласної ради відбулося нагородження жителів регіону

Медаллю Центрально-Європейського Центру стратегічного аналізу за допомогу жертвам війни та біженцям з України нагороджено депутата Сумської обласної ради Віру Лаврик. Нагороду вручено за повагу до прав людини, видатну діяльність та відданість жертвам війни в Україні, за безкорисливу допомогу мирному населенню, у тому числі беззахисним жінкам та дітям, які зазнали наслідків бойових дій на Батьківщині та у зв’язку з підписанням 1 червня 2022 року Польсько-Українського союзу.

Грамоту Сумської обласної ради за активну громадську позицію, патріотизм, самовідданість, організацію волонтерської допомоги в умовах воєнного стану, вагомий особистий внесок в оборону Сумщини отримав депутат Сумської обласної ради Сергій Федина.

Подякою Сумської обласної ради за значний особистий внесок у справі підвищення боєздатності підрозділів 27 реактивної артилерійської бригади ім. кошового отамана Петра Калнишевського під час виконання завдань у визначених операційних районах ведення бойових дій, активну громадянську позицію, підтримання бойового духу захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджені депутат Сумської обласної ради Вадим Ващенко та співзасновник Міжнародного благодійного фонду «ІННОВАТОР ХЕЛП» Гіоргі Церетелі.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 29 вересня 2022, 16:14

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top