telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумщина на порозі опалювального сезону. Усі ризики обговорювали разом із заступницею Міністра розвитку громад та територій

Підготовку до сталого проходження осінньо-зимового періоду 2022-2023 років обговорили в Сумах під час наради за участі заступниці Міністра розвитку громад та територій Наталії Козловської.

У зв’язку з війною та кризою, яка є наслідком воєнних дій, роботи ускладнюються, втім, за словами голови ОДА, керівника військової адміністрації Дмитра Живицького, Сумщина до опалювального сезону готова на 98%. Опрацьований комплексний план оперативного реагування в кризових ситуаціях, що можуть виникнути під час проходження осінньо-зимового періоду.

«Кожен на своєму місці повинен реагувати на ситуацію, розробити комунікації і дії, аби максимально запустити об’єкти інфраструктури по життєзабезпеченню електро-, водо- та теплопостачання, щоб ми максимально могли утримати наші населені пункти в робочому стані. А це залежить і від того, наскільки злагоджено працюватимуть всі служби на місцях спільно з представниками влади», - зазначила Наталія Козловська.

Присутні керівники профільних служб розповіли про готовність до зими та роботи, які тривають на підпорядкованих їм підприємствах по налаштуванню та відновленню систем, пошкоджених внаслідок воєнних дій.

На окремих підприємствах відновлення проводиться коштом резервного фонду Державного бюджету, на інших – за власний кошт чи гроші громад. «Усе, що залежить від обласної військової адміністрації - ми точно зробимо», - завірив Дмитро Живицький.

Голова обласної ради Віктор Федорченко зауважив, що регіон має бути готовий до будь-якого сценарію розвитку подій і вчасно реагувати на виклики. «Органи місцевого самоврядування повинні підготуватися на випадок відсутності опалення під час морозів. Це – першочергове завдання на сьогодні. Треба віднайти необхідні ресурси, спланувати логістику постачання палива. Ми спільно маємо забезпечити стабільне проходження осінньо-зимового періоду на території Сумщини», - підкреслив голова обласної ради.

Заступниця міністра розвитку громад та територій під час робочої поїздки Сумщиною побувала і на окремих підприємствах області.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 29 вересня 2022, 09:11

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top