telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

До оборони Сумщини залучаються безробітні

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.11.2011 №753 (зі змінами від 21.06.2022 №716) затверджені основні положення організації суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, на підставі якої прийнято Розпорядження Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.09.2022 №314-ОД «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану у Сумській області». Відповідні  розпорядження прийняті головами 5-ти районів (РДА) Сумської області.

У постанові Кабміну визначено, що участь у суспільно корисних роботах можуть приймати громади, на території яких не ведуться бойові дії  та  залучаються зареєстровані безробітні та інші незайняті особи, зокрема внутрішньо переміщені.

Сумською обласною службою зайнятості проведено значну роботу щодо виконання вимог постанови, зокрема, розроблений механізм поглибленої співпраці з військовим командуванням в області стосовно визначення об’єктів та видів таких робіт.

Слід зазначити, що обласна служба зайнятості перша і на сьогодні єдина в Україні  організувала й вже активно долучилась до виконання завдань, виписаних у відповідній Постанові.  

До участі в зазначених роботах планується залучити 27 територіальних громад області, працевлаштувати майже 500 зареєстрованих безробітних, використати на ці цілі 7,2 млн. грн. Роботи будуть виконуватись протягом вересня – листопада.

Станом на 28 вересня поточного року територіальними громадами області прийнято 10 рішень про організацію суспільно корисних робіт, на проведення яких укладено 12 договорів. Працевлаштовано 103 особи, які залучаються до таких видів робіт: будівництво та ремонтно-відновлювальні роботи захисних споруд та споруд спеціального призначення, створення найпростіших укриттів, облаштування підвальних приміщень під укриття, розбір завалів, ремонт приміщень, надання допомоги населенню, інвалідам, дітям, громадянам похилого віку, вантажно-розвантажувальні роботи, заготівля дров для опалювального сезону військовим та населенню.

Уразі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10, а також приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Усі актуальні пропозиції роботи в телеграм-каналі Робота зараз: Державна служба зайнятості: https://t.me/worknowdczу.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top