telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

На Сумщині кожний шостий з 300 бізнес-проектів уже отримав кошти

Газета Кабінету Міністрів України «Урядовий кур’єр» (20 вересня 2022 року) друкує статтю «Гранти – мікро, користь - максі». У ній, зокрема, йдеться про досвід служби зайнятості Сумщини щодо реалізації урядової програми по організації нового або подальшого розвитку існуючого бізнесу зі створенням додаткових робочих місць.

За словами очільника обласної служби зайнятості Володимира Підлісного, на сьогодні майже 300 земляків підготували власні бізнес-проекти. Кожний шостий уже отримав фінансову підтримку, решта перебувають у стадії розроблення.

Показова статистика: із поданих заявок, більш як половина, а саме 53% - підприємці (ФОПи), фізичні особи – 38, юридичні - 9%. Характерно, що чоловіків та жінок майже порівну, а базову та повну вищу освіту мають понад дві третини претендентів.

Найпопулярніші напрями майбутньої діяльності – відкриття закладів харчування (кафе, кав’ярні, доставка їжі), роздрібна торгівля, пошиття одягу, надання стоматологічних послуг, розвиток аграрного бізнесу.

- Та хоч би який напрям не обрали підприємці, головне, що роботу матимуть не лише самі, а й забезпечать нею не менше одного-двох і більше жителів нашого краю. У цьому сутність і призначення нової програми, - говорить Володимир Підлісний.

Подати заявку на отримання мікрогранту можна на порталі «Дія» в розділі «єРобота». Його обсяг визначається відповідно до запиту, але не менше 50 тис. грн. Обов’язкова умова – створення робочих місць. Якщо їх буде не менше двох, сума гранту сягатиме 250 тисяч гривень.

Консультацію про умови програми та оформлення заявки можна отримати у найближчому центрі зайнятості (філії) чи у відділенні Ощадбанку. Існує онлайн-підримка потенційних грантоотримувачів через чат-бот Державної служби зайнятості.

Консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного можете отримати на нашому Telegram-каналі за посиланням https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

Також з нагальних питань звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 вересня 2022, 14:16

Документи облради

Go to top