telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Працівники обласного центру екстреної медичної допомоги отримали державні нагороди

Шістнадцять працівників Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відзначені державними нагородами.

За вагомий внесок у надання медичної допомоги в умовах воєнного стану, мужність і самовідданість, виявлені у врятуванні життя громадян, сумлінне виконання професійного обов’язку четверо працівників нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Медаль «За врятоване життя» отримали двоє медиків. Двом лікарям присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України». Почесне звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України» отримали 5 працівників станцій екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Також двоє працівників відзначені відомчими нагородами – Почесною грамотою та  Подякою Міністерства охорони здоров’я. А весь колектив підприємства отримав Почесну грамоту і відзнаку Кабінету Міністрів України «За проявлену мужність та самовідданість під час виконання службових обов’язків з порятунку життя і збереження хворих та поранених в умовах правового режиму воєнного стану, високий професіоналізм».

Звання «Заслужений лікар України» отримав і директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Сергій Бутенко, який багато років очолював управління охорони здоров'я Сумської облдержадміністрації.  «Його вклад у розвиток медицини області – беззаперечно великий та цінний», - сказав голова ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький, вручаючи нагороду.

Він нагадав, що наші медики працювали під російськими обстрілами і під ворожою окупацією. Ризикували своїм життям щохвилини, рятуючи людей.

«Такої кількості державних нагород, як отримав наш центр, немає в жодному іншому в Україні, - повідомив Сергій Бутенко. - Дійсно, це високі звання, але вони заслужені. Наш центр не припиняв роботу ні на хвилину. Евакуація поранених, допомога людям на окупованих територіях. Наші бригади їздили під обстрілами, вивозили людей «зеленими коридорами».

Голова обласної ради Віктор Федорченко подякував кожному працівнику Центру і зазначив, що депутатський корпус пишається таким героїчним колективом.

«Сергій Павлович настільки вміло організував робочий процес, що його методику треба заносити в підручники. Коли йому не зателефонуєш, він то в Сумах, то в Тростянці, то в Охтирці. Тут, у Сумах організував для колективу не просто бомбосховище, а обладнане кухнею, ліжками і всім необхідним. Він дійсно на своєму місці. А весь колектив – справжні ангели-охоронці, героїчні люди. Серед вас багато молоді і це тішить, бо нам є ким пишатися. Нехай ваша нелегка праця приносить людське щастя. Будьте здорові й повні сил. Миру нам усім і перемоги!», - звернувся зі словами подяки до працівників «екстренки» Віктор Федорченко і вручив відзнаки Сумської обласної ради.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top