telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги поповнився чотирма реанімобілями

Автівки придбані у рамках ініціативи першої леді України Олени Зеленської, яка оголосила збір коштів на «швидкі» для України через фандрейзингову платформу UNITED-24.

Під час передачі реанімобілів голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко акцентував, що ворог не припиняє атакувати Сумщину, тож сучасні автівки стануть у нагоді при порятунку життя та здоров’я людей. Він подякував керівнику Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Сергію Бутенку й усьому колективу за їх мужність і допомогу мешканцям Сумщини у цей складний для держави час.

Реанімобілі обладнані всім необхідним, щоб швидко й безпечно доправити тяжкопоранених до лікарні: кисневими балонами, кардіомоніторами та дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень.

«Це важлива подія для нашого прикордоння, де щодня не припиняються обстріли. Дякую ініціативі першої леді України. Ми стали ще мобільніші у справі порятунку життів. А отже – ще сильніші. Перемагаємо разом!», – зазначив керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

Він нагадав, що з 24 автомобілів, які були закуплені на всю країну, 4 передали Сумщині.

Депутат Верховної Ради України Михайло Ананченко повідомив медикам чудову новину, яку вони зустріли оплесками: відбулася розмова з Сумським міським головою, і він пообіцяв уже до жовтня відремонтувати ділянку дороги до Центру екстреної медичної допомоги.

Народний обранець подякував медикам за те, що вони на рівні з ЗСУ виконують героїчну місію та рятують життя як військових, так і мирних жителів. Та зазначив, що це не останні автомобілі екстреної медичної допомоги. До кінця року парк «екстренки» планують поповнити ще п’ятьма реанімобілями.

Також читайте:

Документи облради

Go to top