telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Двоє медиків СОКЛ отримали державні відзнаки «Заслужений лікар України»

Під час відкриття Центру функціональної діагностики та електрофізіологічних досліджень у Сумській обласній клінічній лікарні, двоє медиків отримали державні відзнаки «Заслужений лікар України».

З присвоєнням почесного звання голова ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький та голова обласної ради Віктор Федорченко привітали завідуючого нейрохірургічного відділення обласної лікарні Олександра Дмитренка та головного хірурга СОКЛ Сергія Кобелецького.

«Дякую нашим лікарям за професіоналізм і відданість справі!», – наголосив Дмитро Живицький.

Голова обласної ради Віктор Федорченко подякував медикам за їх роботу. «Лікар – це уособлення людини, яка завжди прийде на допомогу. Більш того, в останні роки ви стали героями, які стояли на передовій боротьби з коронавірусом, а зараз рятуєте життя наших воїнів. Насправді вашу працю оцінити важко. Вона оцінюється лише добрими вчинками і дякою ваших пацієнтів», - сказав очільник обласних парламентарів.

Директор СОКЛ Володимир Горох повідомив, що відтепер в обласній лікарні працює 19 заслужених лікарів України. «Це – найвища нагорода в системі охорони здоров’я», - сказав він.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top