telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Урочистості з нагоди Дня фізкультури і спорту України відбулися в Сумах

Сьогодні в Сумах пройшли урочистості з нагоди Дня фізкультури і спорту України, який відзначається щороку другої суботи вересня.

На захід запросили спортсменів, тренерів, керівників спортивних федерацій, клубів.

Перед початком заходу всі вшанували хвилиною мовчання загиблих у ході війни спортсменів і всіх, хто віддав своє життя під час збройної агресії.

Очільники обласної влади вручили винуватцям свята грамоти та подяки за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту і за те, що спортсмени Сумщини прославляють область в Україні та світі.

«Сумщина – спортивна область. 30 наших земляків брали участь в Олімпіадах, 14 з них повернулися зі змагань із медалями. Двічі на олімпійський п’єдестал підіймалися Володимир Голубничий, Олександр Шапаренко, Леонід Жаботинський, Володимир Куц. Так само щиро ми пишаємося досягненнями Олени Петрової, сестер Віти та Валі Семеренко. Спортсмени Сумщини, справді, взяли високу планку. Це рівень. І йому треба не тільки відповідати, а й прагнути перевершити. Я свого часу також займався спортом, тому, дивлячись на вас, дуже радію, що ви досягаєте поставлених висот», - звернувся до присутніх зі словами привітань голова обласної ради Віктор Федорченко.

Він вручив кращим фахівцям галузі відзнаки обласної ради та побажав усім присутнім миру, здоров’я, та перемоги Україні.

«Не дивлячись на те, що область була частково окупованою, ми ніколи не забували про важливу галузь і важливість спорту у нашому житті, - наголосив голова ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький. - Нам вдавалося відправляти спортсменів на змагання та організовувати тренування. Нам вдалося зберегти тренерський склад, спортсменів, відновити роботу ДЮСШ, де є такі можливості Цього тижня вже опрацьовані зміни до обласної програми розвитку олімпійських та не олімпійських видів спорту, де закладається фінансування на підготовку та участь у змаганнях різного рівня. Бо без змагань і перемог професійний спорт неможливий».

Також привітали спортсменів начальник управління молоді і спорту Сумської ОДА Євген Походня і голова НОК у Сумській області Олена Петрова.

На присутніх чекали показові виступи.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top